Acompio Network
Where Businesses Go Beyond Listings

check-green-circle

Dakservice Boer

phone-icon

Phone

+31 85 060 1833

support-icon

Service Number

n/a

fax

Fax Number

n/a

update-icon

Last Updated On

5 Jul 2026, 11:32:26

map-marker-icon

Flemingweg 8

ticket.svg

Listing ID

47754917

About Dakservice Boer

Dakservice Boer is een ervaren dakdekkersbedrijf uit Alphen aan den Rijn, gespecialiseerd in platte en hellende daken. Het bedrijf helpt particulieren met dakreparaties, dakrenovaties, dakinspecties en preventief dakonderhoud. Dankzij het gebruik van hoogwaardige materialen en duidelijke communicatie weten klanten precies waar ze aan toe zijn. Met meer dan 10 jaar ervaring zorgt Dakservice Boer voor veilige en duurzame oplossingen bij lekkages, slijtage en andere dakproblemen. Het bedrijf reageert binnen één werkdag op aanvragen en komt vrijblijvend langs voor een dakinspectie en offerte op maat. Klanten kunnen rekenen op eerlijk advies, vaste prijzen en vakmanschap voor een zorgeloos dak.


Categories


Keywords

Dakdekker Alphen aan den RijnDakreparatieDakrenovatie

Find on Map


Overview

0 Ratings
  • 5 rating star

    0
  • 4 rating star

    0
  • 3 rating star

    0
  • 2 rating star

    0
  • 1 rating star

    0

More information and offers

No more information and offer available. This could include articles, job offers, coupons or press releases from the company.
  • At what address can I find Dakservice Boer?

  • How can I contact Dakservice Boer via phone?

  • Can I contact Dakservice Boer directly via email?

  • What time is Dakservice Boer open?

  • Is Dakservice Boer a reliable provider?

  • Is there any additional information such as jobs, coupons, products, services or events for Dakservice Boer?

Close